Paragraphs (8.x-1.13) - en to el translation catalogue (69 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Parent ID
el: Γονικό ID

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Revision log message
el: Μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: all languages
el: όλες οι γλώσσες

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Asc
el: Αύξ

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.

en: Default translation
el: Προκαθορισμενη μετάφραση

en: Revision user
el: Χρήστης αναθεώρησης

en: Save and manage fields
el: Αποθήκευση και συνέχεια στη διαχείριση πεδίων

en: The time that the current revision was created.
el: Η ώρα που η τρέχουσα αναθεώρηση δημιουργήθηκε.

en: The user ID of the author of the current revision.
el: Το μοναδικό αναγνωριστικό χρήστη του συντάκτη της τρέχουσας αναθεώρησης.

en: A flag indicating whether this is the default translation.
el: Μια σημαία που υποδεικνύει αν αυτή είναι η προκαθορισμενη μετάφραση.

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Revision create time
el: Ώρα δημιουργίας αναθεώρησης
