Paragraphs (8.x-1.13) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Open
jv: Dibuka

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: French
jv: Basa Prancis

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Title: @title
jv: Judhul: @title

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi

en: Collapse
jv: Nyusut

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: Asc
jv: Urut Maju
