Paragraphs (8.x-1.14) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Images
br: Skeudennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn

en: Collapse
br: Bihanaet
