Paragraphs (8.x-1.14) - en to gu translation catalogue (34 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Closed
gu: બંધ

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: all languages
gu: બધી ભાષાઓ
