Paragraphs (8.x-1.14) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Images
kk: Суреттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: French
kk: Француз

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: German
kk: Неміс

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
