Paragraphs (8.x-1.15) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
