Paragraphs (8.x-1.15) - en to is translation catalogue (44 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Closed
is: Lokuð

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Summary
is: Samantekt

en: Open
is: Opna

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: French
is: Franska

en: Revision
is: Útgáfa

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: German
is: Þýska

en: About
is: Um

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: Title: @title
is: Titill: @title

en: - All -
is: - Allt -

en: all languages
is: öll tungumál
