Paragraphs (8.x-1.16) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: French
eo: Franca

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Revert
eo: Malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: German
eo: Germana

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: Asc
eo: kreske
