Paragraphs (8.x-1.16) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: French
sq: Frengjisht

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: German
sq: Gjermanisht

en: About
sq: Informacione

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
