Paragraphs (8.x-1.17) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: French
km: បារាំង

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Revision log message
km: សារ​កំណត់​ហេតុ​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Collapse
km: វេញ

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
