Paragraphs (8.x-1.17) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Open
lv: Atvērts

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Authored by
lv: Autors

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: French
lv: Franču

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Revision
lv: Revīzija

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Language code
lv: Valodas kods

en: German
lv: Vācu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Uses
lv: Lieto

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Title: @title
lv: Virsraksts: @title

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
