Paragraphs (8.x-1.17) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Closed
mr: बंद

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Multiple
mr: अनेक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: French
mr: फ्रेंच

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: German
mr: जर्मन
