Paragraphs (8.x-1.19) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Summary
ast: Resume

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authored on
ast: Autoría en

en: French
ast: Francés

en: Select list
ast: Esbilla

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revision
ast: Revisión
