Paragraphs (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: French
mn: Франц

en: Language code
mn: Хэлний код

en: German
mn: Герман

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
