Paragraphs (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (286 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: List
pl: Lista

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Open
pl: Otwarte

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Revisions
pl: Wersje

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: French
pl: Francuski

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Revert
pl: Przywróć

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Revision
pl: Wersja

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Publish
pl: Publikuj

en: Language code
pl: Kod języka

en: Parent type
pl: Typ elementu nadrzędnego

en: Restore
pl: Przywróć

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: German
pl: Niemiecki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Behavior settings
pl: Ustawienia zachowania

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Add mode
pl: Dodaj tryb

en: Uses
pl: Używa

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Draft
pl: Szkic

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Title: @title
pl: Tytuł: @title

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Behaviors
pl: Zachowania

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Collapse
pl: Zwiń

en: all languages
pl: wszystkie języki

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Paragraph field
pl: Pole akapitu

en: Master
pl: Główny

en: Modal form
pl: Formularz modalny

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Default translation
pl: Domyślne tłumaczenie

en: Revision user
pl: Użytkownik wersji

en: Save and manage fields
pl: Zapisz i zarządzaj polami

en: The time that the current revision was created.
pl: Czas utworzenia aktualnej wersji.

en: Revision user ID
pl: ID użytkownika będącego autorem wersji

en: The user ID of the author of the current revision.
pl: ID użytkownika autora obecnej wersji.

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Paragraph type
pl: Rodzaj akapitu

en: Label to appear as title on the button as "Add new [title]", this label is translatable
pl: Etykieta, która pojawi się jako tytuł na przycisku "Dodaj nowy [tytuł]" - ta etykieta może być przetłumaczona

en: The log entry explaining the changes in this revision.
pl: Wpis dziennika wyjaśnia zmiany w tej wersji.

en: Dropdown button
pl: Rozwijany przycisk

en: Title in its plural form.
pl: Tytuł w liczbie mnogiej.

en: %type_name: View content
pl: %type_name: Przeglądanie zawartości

en: %type_name: Create content
pl: %type_name: Tworzenie zawartości

en: %type_name: Edit content
pl: %type_name: Edycja zawartości

en: %type_name: Delete content
pl: %type_name: Usuwanie zawartości

en: Translation changed time
pl: Czas modyfikacji tłumaczenia

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
pl: Czas ostatniego zapisu tłumaczenia w formacie Unix timestamp.

en: Paragraphs types
pl: Rodzaje Akapitów

en: Administer Paragraphs types
pl: Administracja rodzajami Akapitów

en: Allow to define the existing Paragraphs types and their Fields
pl: Zezwalaj na definiowane istniejących rodzajów Akapitów i ich pól

en: Paragraphs type config
pl: Konfiguracja rodzajów Akapitów

en: Paragraphs Type Permissions
pl: Uprawnienia Rodzajów Akapitów

en: The paragraphs entity language code.
pl: Kod języka encji akapitów.

en: The user ID of the paragraphs author.
pl: ID użytkownika autora akapitu.

en: Paragraphs type
pl: Rodzaje akapitów

en: Label for the Paragraphs type.
pl: Etykieta dla rodzaju Akapitu.

en: Saved the %label Paragraphs type.
pl: Zapisano rodzaj Akapitu %label.

en: Edit mode
pl: Tryb edycji

en: Form display mode
pl: Tryb wyświetlania formularza

en: Plural title: @title_plural
pl: Tytuł w liczbie mnogiej: @title_plural

en: Edit mode: @edit_mode
pl: Tryb edycji: @edit_mode

en: Add mode: @add_mode
pl: Tryb dodawania: @add_mode

en: Form display mode: @form_display_mode
pl: Tryb wyświetlania formularza:  @form_display_mode

en: Confirm removal
pl: Potwierdź usunięcie

en: Paragraph types
pl: Rodzaje Akapitów

en: Weight for type @type
pl: Waga dla rodzaju @type

en: The time that the Paragraph was created.
pl: Data utworzenia Akapitu.

en: Paragraph Title
pl: Tytuł Akapitu

en: Plural Paragraph Title
pl: Liczba Mnoga Tytułu Akapitu

en: The form display mode to use when rendering the paragraph form.
pl: Tryb wyświetlania formularza, który będzie używany w trakcie wyświetlania formularza akapitu.

en: A flag indicating whether this is the default translation.
pl: Znacznik pokazujący czy to tłumaczenie jest domyśle.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
pl: Kontrola wersji umożliwia śledzenie różnic między wieloma wersjami zawartości i przywracanie jej starszych wersji.

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: The mode the paragraph is in by default. Preview will render the paragraph in the preview view mode.
pl: Domyślny tryb, w którym znajduje się akapit. Podgląd wyświetli akapit w trybie podglądu.

en: You are not allowed to edit this @title.
pl: Nie możesz edytować @title.

en: You are not allowed to remove this @title.
pl: Nie możesz usunąć @title.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
pl: Nie możesz edytować lub usunąć @title.

en: You are not allowed to view this @title.
pl: Nie możesz przeglądać @title.

en: @title type
pl: Typ @title

en: Add @title
pl: Dodaj @title

en: Add another @title
pl: Dodaj kolejny @title

en: You are not allowed to add any of the @title types.
pl: Nie możesz dodać żadnych rodzajów @title.

en: You did not add any @title types yet.
pl: Nie dodano jeszcze żadnych typów @title

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

en: Revision create time
pl: Czas utworzenia wersji

en: Create New Draft
pl: Utwórz Nowy Szkic

en: There are no settings yet.
pl: Nie ma jeszcze żadnych ustawień.

en: The ID of the parent entity of which this entity is referenced.
pl: ID nadrzędnej encji, na którą wskazuje ta encja.

en: The entity parent type to which this entity is referenced.
pl: Typ nadrzędnej encji, na którą wskazuje ta encja.

en: Parent field name
pl: Nazwa pola elementu nadrzędnego

en: The entity parent field name to which this entity is referenced.
pl: Nazwa pola nadrzędnej encji, na  którą wskazuje ta encja.

en: Paragraphs Demo
pl: Demo Akapitów

en: <strong>Note:</strong> Field options do not appear until a type has been chosen and saved.
pl: <strong>Uwaga:</strong> Opcje pól pojawią się dopiero po wybraniu i zapisaniu rodzaju.

en: Not yet configured.
pl: Jeszcze nie skonfigurowano.

en: Using the %field field on a %type paragraph.
pl: Używanie pola %field w akapicie %type.

en: Edit %title paragraph type
pl: Edytuj rodzaj akapitu %title

en: No @title added yet.
pl: Nie dodano jeszcze @title.

en:  to %type
pl:  do %type

en: Paragraphs demo index
pl: Indeks wersji demonstracyjnej akapitów

en: Paragraphs demo server
pl: Serwer wersji demonstracyjnej akapitów

en: Paragraphs search
pl: Wyszukiwarka akapitów

en: Add a text and click on Apply to see results.
pl: Dodaj tekst i kliknij Zastosuj aby zobaczyć efekty.

en: Fulltext Paragraphs demo search
pl: Wyszukiwarka pełnotekstowa wersji demonstracyjnej akapitów

en: Paragraphs fields do not support translation. See the <a href=":documentation">online documentation</a>.
pl: Pola akapitów nie obsługują tłumaczeń. Informacje na ten temat są dostępne w <a href=":documentation">internetowej dokumentacji</a>.

en: (* unsupported) Paragraphs fields do not support translation. See the <a href=":documentation">online documentation</a>.
pl: (* nieobsługiwane) Pola akapitów nie obsługują tłumaczeń. Informacje na ten temat są dostępne w <a href=":documentation">internetowej dokumentacji</a>.

en: %type Paragraphs type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this %type Paragraphs type until you have removed all from the content. | %type Paragraphs type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type Paragraphs type until you have removed all from the content.
pl[0]: Rodzaj Akapitów %type jest używany przez 1 element zawartości tej witryny. Nie można usunąć Akapitów %type dopóki najpierw nie zostaną one usunięte z zawartości.
pl[1]: Rodzaj Akapitów %type jest używany przez @count elementy zawartości tej witryny. Nie można usunąć Akapitów %type dopóki najpierw nie zostaną one usunięte z zawartości.
pl[2]: Rodzaj Akapitów %type jest używany przez @count elementów zawartości tej witryny. Nie można usunąć Akapitów %type dopóki najpierw nie zostaną one usunięte z zawartości.

en: Deleted @title: %type
pl: Usunięto @title: %type

en: No widget available for: %label.
pl: Brak wtyczki dla: %label.

en: Set as current revision
pl: Ustaw jako bieżącą wersję

en: Restore to Draft
pl: Przywróć Szkic

en: The behavior plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki zachowania

en: Enables the creation of paragraphs entities.
pl: Umożliwia tworzenie encji akapitów.

en: Behavior plugins
pl: Wtyczki zachowań

en: Settings for base paragraphs behavior plugin
pl: Ustawienia dla wtyczki podstawowego zachowania akapitów

en: Behavior plugins are only supported by the EXPERIMENTAL paragraphs widget.
pl: Wtyczka zachowania jest obsługiwana wyłącznie przez EKSPERYMENTALNĄ kontrolkę akapitów.

en: Default paragraph type
pl: Domyślny rodzaj akapitu

en: When creating a new host entity, a paragraph of this type is added.
pl: Ten rodzaj akapitu jest dodawany gdy tworzona jest hostująca go encja.

en: Default paragraph type: @default_paragraph_type
pl: Domyślny rodzaj akapitu:  @default_paragraph_type

en: You have unsaved changes on this @title item.
pl: W elemencie @title są niezapisane zmiany.

en: Paragraphs Classic
pl: Akapity Klasyczne

en: A paragraphs inline form widget.
pl: Wbudowana kontrolka akapitów.

en: Paragraphs EXPERIMENTAL
pl: Akapity EKSPERYMENTALNE

en: An experimental paragraphs inline form widget.
pl: Eksperymentalna wbudowana kontrolka akapitów.

en: The Paragraphs module provides a field type that can contain several other fields and thereby allows users to break content up on a page. Administrators can predefine <em>Paragraphs types</em> (for example a simple text block, a video, or a complex and configurable slideshow). Users can then place them on a page in any order instead of using a text editor to add and configure such elements. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
pl: Moduł Paragraphs udostępnia typ pola, który może zawierać kilka innych pól a tym samym umożliwia użytkownikom podzielenie zawartości na mniejsze części aby umieścić je na stronie. Administratorzy mogą wstępnie zdefiniować <em>Rodzaje akapitów</em> (na przykład prosty blok tekstu, film lub złożony i konfigurowalny pokaz slajdów). Użytkownicy mogę następnie umieszczać je na stronie w dowolnej kolejności zamiast dodawania i konfigurowania tego typu elementów za pomocą edytora tekstowego. Więcej informacji znajduje się w <a href=":online">internetowej dokumentacji modułu Paragraphs</a>.

en: Creating Paragraphs types
pl: Tworzenie rodzajów Akapitów

en: <em>Paragraphs types</em> can be created by clicking <em>Add Paragraphs type</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a>. By default a new Paragraphs type does not contain any fields.
pl: <em>Rodzaje akapitów</em> mogą być tworzone po kliknięciu <em>Dodaj rodzaj Akapitu</em> na stronie <a href=":paragraphs">Rodzaje akapitów</a>. Domyślnie, nowy rodzaj Akapitu nie zawiera żadnych pól.

en: Configuring Paragraphs types
pl: Konfigurowanie rodzajów Akapitów

en: Administrators can add fields to a <em>Paragraphs type</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a> if the <a href=":field_ui">Field UI</a> module is enabled. The form display and the display of the Paragraphs type can also be managed on this page. For more information on fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>.
pl: Administratorzy mogą dodawać pola do <em>Rodzajów akapitów</em> na stronie <a href=":paragraphs">Rodzaje akapitów</a> jeśli włączony jest moduł <a href=":field_ui">Field UI</a>. Na tej stronie można także zarządzać wyświetlaniem formularza i formatem wyświetlania rodzaju Akapitu. Więcej informacji na temat pól i encji znajduje się na <a href=":field">stronie pomocy modułu Field</a>.

en: Creating content with Paragraphs
pl: Tworzenie zawartości przy użyciu Akapitów

en: Administrators can add a <em>Paragraph</em> field to content types or other entities, and configure which <em>Paragraphs types</em> to include. When users create content, they can then add one or more paragraphs by choosing the appropriate type from the dropdown list. Users can also dragdrop these paragraphs. This allows users to add structure to a page or other content (for example by adding an image, a user reference, or a differently formatted block of text) more easily then including it all in one text field or by using fields in a pre-defined order.
pl: Administratorzy mogą dodać pole <em>Akapitu</em> do rodzaju zawartości lub innych encji oraz zdecydować, które <em>Rodzaje akapitów</em> będą włączone. Gdy użytkownicy tworzą zawartość mogą dodać jeden lub więcej akapitów wybierając odpowiedni rodzaj z rozwijanej listy. Użytkownicy mogą także przesuwać je metodą przeciągnij i upuść. Umożliwia to użytkownikom dodawanie struktur do strony lub innej zawartości (na przykład poprzez dodawanie obrazu, referencji do użytkownika lub odmiennie sformatowanego bloku tekstowego) o wiele łatwiej niż wstawianie całości w polu tekstowym lub poprzez używanie pól we wstępnie zdefiniowanej kolejności.

en: @field_label (* unsupported)
pl: @field_label (* nie wspierane)

en: Add paragraph type
pl: Dodaj rodzaj akapitu

en: Create and manage Paragraph types.
pl: Twórz i zarządzaj rodzajami Akapitów.

en: Edit behavior plugin settings
pl: Edycja ustawień wtyczki zachowania

en: Users with this permission can edit behavior plugin settings on Paragraphs behavior instance
pl: Użytkownicy z tym uprawnieniem mogą edytować ustawienia wtyczki zachowania dla egzemplarza zachowania Akapitu

en: Add Paragraphs type
pl: Dodaj rodzaj Akapitu

en: Icon uuid
pl: UUID ikony

en: The Paragraphs Demo module provides several <em>Paragraphs types</em> for the <a href=":paragraphs">Paragraphs module</a>, but no separate user interface. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
pl: Wersja demonstracyjna Akapitów udostępnia kilka <em>Rodzajów zawartości</em> dla <a href=":paragraphs">modułu Paragraphs</a>, ale nie ma odrębnego interfejsu użytkownika. Więcej informacji znajduje się w <a href=":online">internetowej dokumentacji modułu Paragraphs</a>.

en: Changing demo Paragraphs types
pl: Zmienianie przykładowych rodzajów Akapitów

en: Administrators can edit the provided <em>Paragraphs types</em> on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a> if the <a href=":field_ui">Field UI</a> module is enabled. For more information on fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>.
pl: Administratorzy mogą edytować udostępnione <em>Rodzaje Akapitów</em> na <a href=":paragraphs">stronie Rodzaje Akapitów</a> jeśli jest włączony moduł <a href=":field_ui">Field UI</a>. Więcej informacji na temat pól i encji znajduje się na <a href=":field">stronie pomocy modułu Field</a>.

en: Deleting demo Paragraphs types
pl: Usuwanie przykładowych rodzajów Akapitów

en: The provided <em>demo Paragraph types</em> stay available even when the Paragraphs Demo module is uninstalled. They can be deleted individually on the <a href=":paragraphs">Paragraphs types page</a>.
pl: <em>Demonstracyjne rodzaje Akapitów</em> będą dostępne nawet po odinstalowaniu modułu Paragraphs Demo. Można je usuwać pojedynczo na stronie <a href=":paragraphs">Rodzaje Akapitów</a>.

en: Provides multilingual demo Paragraphs types.
pl: Udostępnia wielojęzyczne rodzaje Akapitów.

en: The Paragraphs Type permission module allows administrators to configure permissions individually for each <em>Paragraphs type</em>. For more information, see the <a href=":online">online documentation for the Paragraphs module</a>.
pl: Moduł Paragraphs Type permission umożliwia administratorom konfigurowanie uprawnień dla każdego <em>Akapitu</em> z osobna. Więcej informacji znajduje się w <a href=":online">internetowej dokumentacji modułu Paragraphs</a>.

en: Configuring permissions per Paragraphs type
pl: Konfigurowanie uprawnień w rozbiciu na każdy rodzaj Akapitu

en: Administrators can configure the permissions to view, create, edit, and delete each <em>Paragraphs type</em> individually on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
pl: Na <a href=":permissions">Stronie uprawnień</a> administratorzy mogą konfigurować uprawnienia do przeglądania, tworzenia, edycji i usuwania każdego <em>Rodzaju akapitu</em> z osobna.

en: Allows users to configure permissions for individual Paragraphs types.
pl: Umożliwia użytkownikom konfigurowanie uprawnień dla poszczególnych rodzajów Akapitów.

en: Bypass Paragraphs type content access control
pl: Pomiń kontrolę dostępu do zawartości rodzajów Akapitów

en: Is able to administer content for all Paragraph types
pl: Może administrować zawartością wszystkich rodzajów Akapitów

en: Is able to view Paragraphs content of type %type_name
pl: Jest w stanie wyświetlić zawartość Akapitów typu %type_name

en: Is able to create Paragraphs content of type %type_name
pl: Jest w stanie tworzyć zawartość Akapitów typu %type_name

en: Is able to update Paragraphs content of type %type_name
pl: Jest w stanie uaktualnić zawartość Akapitów typu %type_name

en: Is able to delete Paragraphs content of type %type_name
pl: Jest w stanie usunąć zawartość Akapitów typu %type_name

en: 1 child | @count children
pl[0]: 1 element podrzędny
pl[1]: @count elementy podrzędne
pl[2]: @count elementów podrzędnych

en: Paragraph type icon
pl: Ikona rodzaju akapitu

en: This text will be displayed on the <em>Add new paragraph</em> page.
pl: Ten tekst zostanie wyświetlony na stronie <em>Dodaj nowy akapit</em>.

en: Exclude the selected below
pl: Wyklucz wybrane poniżej

en: Include the selected below
pl: Dodaj wybrane poniżej

en: Which Paragraph types should be allowed?
pl: Jakie rodzaje Akapitów powinny być dozwolone?

en: Selection of Paragraph types for this field. Select none to allow all Paragraph types.
pl: Wybór rodzajów Akapitów dla tego pola. Nie wybieraj żadnego aby dopuścić wszystkie rodzaje Akapitów.

en: You did not add any Paragraph types yet, click <a href=":here">here</a> to add one.
pl: Nie dodałeś jeszcze żadnego rodzaju Akapitu, kliknij <a href=":here">tutaj</a> aby dodać pierwszy.

en: Paragraph summary
pl: Podsumowanie akapitu

en: The way to add new Paragraphs.
pl: Sposób dodawania nowych Akapitów.

en: The mode the paragraph is in by default.
pl: Domyślny tryb akapitu.

en: Closed mode
pl: Tryb zamknięcia

en: How to display the paragraphs, when the widget is closed. Preview will render the paragraph in the preview view mode and typically needs a custom admin theme.
pl: Sposób wyświetlania akapitów gdy kontrolka jest zamknięta. Podgląd wyświetli akapit w trybie podglądu i zwykle wymaga własnej skórki administratora.

en: Autocollapse
pl: Automatyczne zamykanie

en: When a paragraph is opened for editing, close others.
pl: Gdy akapit jest otwarty do edycji zamknij pozostałe akapity.

en: Closed mode: @closed_mode
pl: Tryb zamknięcia: @closed_mode

en: Autocollapse: @autocollapse
pl: Automatyczne zakmnięcie: @autocollapse

en: Current path for @number
pl: Aktualna ścieżka dla @number

en: to %type
pl: do %type

en: Complete drag & drop
pl: Zakończ przeciąganie i upuszczanie

en: Drag & drop
pl: Przeciągnij i upuść

en: Edit all
pl: Edytuj wszystkie

en: Edit All
pl: Edytuj Wszystkie

en: Toggle Actions
pl: Przełącz Działania

en: Revision from %revision-date has been deleted.
pl: Usunięto wersję z dnia  %revision-date

en: Paragraphs can now display unpublished Paragraphs to users with the "View unpublished paragraphs" permission. Enable it on Adminstration > Configuration > Content > Paragraphs and grant to permission to use it.
pl: Moduł Akapity może teraz wyświetlać nieopublikowane Akapity użytkownikom posiadającym uprawnienie "Przeglądanie nieopublikowanych akapitów". Tę funkcję włącza się na stronie Administracja > Konfiguracja > Zawartość > Akapity.

en: Paragraphs settings
pl: Ustawienia Akapitów

en: View unpublished paragraphs
pl: Przeglądanie nieopublikowanych akapitów

en: Users with this permission can view paragraphs that are unpublished
pl: Użytkownicy z tym uprawnieniem mogą przeglądać akapity, które nie są opublikowane

en: Administer Paragraphs settings
pl: Administracja ustawieniami Akapitów

en: Allow users with "View unpublished paragraphs" permission to see unpublished paragraphs.
pl: Zezwalaj użytkownikom posiadającym uprawnienie "Przeglądanie nieopublikowanych akapitów" na przeglądanie nieopublikowanych akapitów.

en: Add above
pl: Dodaj powyżej

en: Unlink from library
pl: Usuń z biblioteki

en: Promote to library
pl: Umieść w bibliotece

en: Allow adding to library
pl: Zezwalaj na dodawanie do biblioteki

en: Library item is used 1 time. | Library item is used @count times.
pl[0]: Element biblioteki został użyty 1 raz.
pl[1]: Element biblioteki został użyty @count razy.
pl[2]: Element biblioteki został użyty @count razy.

en: The user ID of the library item author.
pl: ID użytkownika autora elementu biblioteki.

en: Paragraphs Library
pl: Biblioteka Akapitów

en: Provides a library for reusing paragraphs.
pl: Udostępnia bibliotekę dającą możliwość wielokrotnego użycia akapitów.

en: Add library item
pl: Dodaj element biblioteki

en: Paragraphs library item settings
pl: Ustawienia elementu biblioteki akapitów

en: Manage paragraphs library items.
pl: Zarządzaj elementami biblioteki akapitów.

en: Configure Paragraphs library item.
pl: Konfiguruj element biblioteki Akapitów.

en: Administer Paragraphs library
pl: Administruj biblioteką Akapitów

en: Allow to manage the library of re-usable paragraphs.
pl: Zezwalaj na zarządzanie biblioteką akapitów wielokrotnego użytku.

en: Create paragraph library item
pl: Utwórz element biblioteki akapitów

en: Allow to create the paragraph library items.
pl: Zezwalaj na tworzenie elementów biblioteki akapitów.

en: Edit paragraph library item
pl: Edytuj element biblioteki akapitów

en: Allow to edit the paragraph library items.
pl: Zezwalaj na edycję elementów biblioteki akapitów.

en: Paragraphs library per-paragraph type third party settings
pl: Ustawienia obce dla rodzajów akapitów biblioteki akapitów

en: Allow conversion to paragraph library item
pl: Zezwalaj na konwersję do elementu biblioteki akapitów

en: Paragraph relationship
pl: Powiązanie akapitu

en: Allows users to add paragraphs entity fields.
pl: Zezwalaj użytkownikom na dodawanie pól encji akapitów.

en: Revisions for %label
pl: Wersja dla %label

en: @date: @label by @author
pl: @date: @label przez @author

en: The time that the library item was created.
pl: Data utworzenia elementu biblioteki.

en: The time that the library item was last edited.
pl: Data ostatniej edycji elementu biblioteki.

en: Paragraphs library item
pl: Element biblioteki akapitów

en: Paragraph %label has been created.
pl: Utworzono akapit %label.

en: Paragraph %label has been updated.
pl: Uaktualniono akapit %label.

en: Are you sure you want to delete revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno usunąć wersję z dnia %revision-date?

en: Are you sure you want to revert revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: %title has been reverted to the revision from %revision-date.
pl: Element %title został przywrócony do wersji z dnia %revision-date.

[ctx: Validation]
en: Paragraphs type of Paragraphs library item's root is allowed in the parent field.
pl: Rodzaj akapitu elementu głównego biblioteki Akapitów jest dozwolony w polu nadrzędnym.

en: The @library_item_field_label field cannot contain a @paragraphs_type_label paragraph, because the parent @paragraph_field_label field disallows it.
pl: Pole @library_item_field_label nie może zawierać akapitu @paragraphs_type_label ponieważ nadrzędne pole @paragraph_field_label nie zezwala na to.

en: Show unpublished Paragraphs
pl: Pokaż nieopublikowane Akapity

en: Allow users with "View unpublished paragraphs" permission to see unpublished Paragraphs.
pl: Pozwól użytkownikom posiadającym uprawnienie "Przeglądanie nieopublikowanych akapitów" na przeglądanie nieopublikowanych Akapitów.

en: Enable widget features
pl: Włącz funkcje kontrolki

en: When editing, available as action. "Add above" only works in add mode "Modal form"
pl: Podczas edycji dostępne są w postaci działań. "Dodaj powyżej" działa wyłącznie w trybie dodawania "Formularza modalnego"

en: Collapse / Edit all
pl: Zamknij / Edytuj wszystkie

en: Features: @features
pl: Funkcje: @features

en: The field_collection_item id
pl: Identyfikator field_collection_item

en: The field_collection_item revision id
pl: Identyfikator wersji field_collection_item

en: The field_collection bundle
pl: Zestaw field_collection

en: The field_collection field_name
pl: Nazwa pola field_collection

en: Original field collection bundle/field_name
pl: Oryginalna kolekcja pola bundle/field_name

en: Paragraph type machine name
pl: Identyfikator systemowy rodzaju akapitu

en: Paragraph type label
pl: Etykieta rodzaju akapitu

en: Paragraph type description
pl: Opis rodzaju akapitu

en: The paragraph_item id
pl: Identyfikator paragraph_item

en: The paragraph_item revision id
pl: Identyfikator wersji paragraph_item

en: The paragraph bundle
pl: Zestaw akapitu

en: The paragrpah field_name
pl: filed_name akapitu

en: Paragraphs library items
pl: Elementy biblioteki akapitów

en: Available library items
pl: Dostępne elementy biblioteki

en: Paragraphs library browser
pl: Przeglądarka biblioteki akapitów

en: Paragraphs library
pl: Biblioteka akapitów

en: No library items available.
pl: Brak elementów biblioteki.
