Paragraphs (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (77 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Open
et: Avatud

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: French
et: Prantsuse keel

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Revert
et: Lähtesta

en: Buttons
et: Nupud

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Plugins
et: Pluginad

en: Language code
et: Keele kood

en: Restore
et: Taastamine

en: Offset
et: Nihe

en: German
et: Saksa keel

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Uses
et: Kasutab

en: Parent ID
et: Vanema ID

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: all languages
et: kõik keeled

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Default translation
et: Vaiketõlge

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Save and manage fields
et: Salvesta ja halda välju

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: Revision user ID
et: Redaktsiooni kasutaja ID

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: The log entry explaining the changes in this revision.
et: Logi kirje redaktsiooni muudatuste kirjeldamiseks.

en: Translation changed time
et: Tõlke muutmise aeg

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
et: Tõlke viimase muutmise aega tähistav Unix ajatempel.

en: A flag indicating whether this is the default translation.
et: Olekumärge, mis tähistab, kas see on vaiketõlge.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
et: Redaktsioonid võimaldavad näha erinevusi mitme sisu versiooni vahel ning ennistada varasemale versioonile.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
