Paragraphs (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Summary
te: సారాశం

en: Open
te: తెరువు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: View
te: చూడు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: German
te: జర్మన్

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Title: @title
te: శీర్షిక: @title

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML
