Paragraphs (8.x-1.8) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Images
ka: სურათები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: French
ka: ფრანგული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Plugins
ka: ჩანართები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: German
ka: გერმანული

en: - All -
ka: - ყველა -
