Paragraphs (8.x-1.8) - en to nn translation catalogue (40 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Closed
nn: Stengt

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: French
nn: Fransk

en: Select list
nn: Listevalg

en: Revision
nn: Utgåve

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: German
nn: Tysk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
