Paragraphs (8.x-1.8) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Archive
se: Vuorká

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre

en: Publish
se: Almmut

en: About
se: Birra
