Paragraphs (8.x-1.9) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Images
bs: Slike

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Closed
bs: Zatvoreno

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Select list
bs: Select lista

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Apply
bs: Primjeni

en: Add @type
bs: Dodaj @type

en: Title: @title
bs: Naslov: @title

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML
