Paragraphs (8.x-1.9) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Image
ht: Imaj

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont

en: Basic HTML
ht: HTML bazik
