Paragraphs (8.x-1.9) - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Open
lt: Atvira

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Revision
lt: Versija

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: Uses
lt: Naudoja

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
lt: Versijos suteikia galimybę sekti turinio pakeitimus bei sugrąžinti senesnes versijas.

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Add @title
lt: Pridėti @title

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota
