Paragraphs (8.x-1.9) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: French
ps: فرانسوی

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Plugins
ps: لګونونه

en: About
ps: په اړه

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند

en: - All -
ps: - ټول -

en: Collapse
ps: غونډول

en: all languages
ps: ټولې ژبې
