Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Type
af: Tipe

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Parent
af: Voorganger

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
