Paragraphs admin (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Type
hu: Típus

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Parent
hu: Szülő

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Parent type
hu: Szülőtípus

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
