Paragraphs admin (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Action
am: እርምጃ

en: Parent
am: ወላጅ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
