Paragraphs admin (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Published
oc: Publicat

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
