Paragraphs admin (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Parent
mn: Эх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
