Paragraphs admin (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: delete
sv: radera

en: Type
sv: Typ

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
