Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Restore
uk: Відновити

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Paragraphs
uk: Абзаци
