Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Restore
ar: استرجاع

en: Collapse
ar: طي

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
