Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Restore
id: Pulihkan

en: Collapse
id: Kempiskan

en: Weight for row @number
id: Bobot dari @number row
