Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Restore
nl: Herstellen

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Confirm removal
nl: Verwijderen bevestigen

en: You are not allowed to edit this @title.
nl: U heeft geen rechten om @title te bewerken.

en: You are not allowed to remove this @title.
nl: U heeft geen rechten om @title te verwijderen.

en: You are not allowed to edit or remove this @title.
nl: U heeft geen rechten om @title te bewerken of te verwijderen.

en: You are not allowed to view this @title.
nl: U heeft geen rechten om @title te bekijken.

en: No @title added yet.
nl: Nog geen @title toegevoegd.

en: Deleted @title: %type
nl: @title: %type verwijderd

en: You have unsaved changes on this @title item.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen op dit @title item.
