Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Restore
fi: Palauta

en: Collapse
fi: Pienennä

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number
