Paragraphs asymmetric translation widgets (8.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Restore
gl: Restaurar

en: Collapse
gl: Pregar

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number

en: No @title added yet.
gl: Aínda non se engadiu ningún @title.
