Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Restore
it: Ripristina

en: Collapse
it: Raggruppa

en: Weight for row @number
it: Peso per la riga @number

en: Paragraphs
it: Paragrafi
