Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Restore
sv: Återställ

en: Collapse
sv: Fäll in

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Confirm removal
sv: Bekräfta borttagning
