Paragraphs Asymmetric Translation Widgets (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
