Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Text
ast: Testu

en: Files
ast: Ficheros

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Details
ast: Detalles

en: Users
ast: Usuarios
