Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Text
bg: Текст

en: Inline
bg: В една линия

en: Details
bg: Детайли

en: Users
bg: Потребители
