Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Inline
bs: U liniji

en: Details
bs: Detalji

en: Users
bs: Korisnici
