Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Tags
cy: Tagiau

en: Image
cy: Delwedd

en: Text
cy: Testun

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Details
cy: Manylion

en: Users
cy: Defnyddwyr
