Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Image
da: Billede

en: Container
da: Beholder

en: Text
da: Tekst

en: Files
da: Filer

en: Inline
da: Integreret

en: Details
da: Detaljer

en: Terms
da: Ord

en: Users
da: Brugere

en: Row
da: Række

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
da: Brug tags til at gruppere artikler om samme emne.

en: User links
da: Bruger links
