Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: Image
es: Imagen

en: Container
es: Contenedor

en: Text
es: Texto

en: Files
es: Archivos

en: Inline
es: En línea

en: Details
es: Detalles

en: Terms
es: Términos

en: Downloads
es: Descargas

en: Users
es: Usuarios

en: Row
es: Fila

en: Styles
es: Estilos

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
es: Utilice etiquetas para agrupar artículos sobre temas similares en categorías.

en: User links
es: Enlaces de usuario
