Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Text
et: Tekst

en: Files
et: Failid

en: Inline
et: Samal real

en: Details
et: Üksikasjad

en: Terms
et: Terminid

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Users
et: Kasutajad

en: Row
et: Rida

en: Styles
et: Stiilid

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.
