Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Text
hr: Tekst

en: Files
hr: Datoteke

en: Inline
hr: U istom redu

en: Details
hr: Detalji

en: Users
hr: Korisnici

en: Styles
hr: Stilovi

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.
