Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: Container
hu: Tároló

en: Text
hu: Szöveg

en: Files
hu: Fájlok

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Details
hu: Részletek

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Users
hu: Felhasználók

en: Row
hu: Sor

en: Styles
hu: Stílusok

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: 2 columns
hu: 2 oszlop

en: 3 columns
hu: 3 oszlop
