Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Tags
id: Tag

en: Image
id: Gambar

en: Container
id: Kontainer

en: Text
id: Teks

en: Files
id: Berkas

en: Inline
id: Sebaris

en: Details
id: Rincian

en: Users
id: Pengguna

en: Row
id: Baris

en: Styles
id: Gaya

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
id: Gunakanlah tag untuk mengelompokan artikel yang memiliki topik mirip kedalam kategori.
