Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Text
ku: دەق

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Users
ku: بەکارهێنەران
